„Családom” Rajzpályázat

Az Árpád Úti Óvoda Vízivárosi Tagóvodája, a „Családok napja” alkalmából rajzpályázatot hirdet, 5-7 éves gyermekek számára. Témája szabadon választható, bármi, ami a Családhoz kapcsolódó pillanatot, érzést elevenít meg.

Kérjük, az alkotások A/4-es méretben, szabadon választható technikákkal (pl. ceruza, toll, filctoll, festés, mozaik, textil stb.) sík formátumban készüljenek. A műveket 2 cm-es keretben várjuk, a jobb alsó sarokban szerepeljenek az alábbi adatok: Gyermek neve, életkora, óvoda neve, felkészítő pedagógus.

Beküldési határidő: 2022. május 03.

A műveket személyesen vagy postai úton várjuk a következő címre:

Árpád Úti Óvoda Vízivárosi Tagóvodája; 8000 Székesfehérvár; Sarló utca 11/E.

A zsűrizésben Szolnoki Szabolcs festőművész is közreműködik.

Eredményhirdetés:

Kiállítás megnyitó és az ARANYECSET – vizuális - térbeli tehetség kibontakoztatás komplexen c. jó gyakorlat bemutatója keretén belül.

Időpont: 2022. május 17. 15:30

Helyszín: Árpád Úti Óvoda Vízivárosi Tagóvodája; 8000 Székesfehérvár; Sarló utca 11/E.

Az 1.2.3. helyezett és a különdíjasok is kreatív csomagokat, oklevelet kapnak.

Mindenkinek örömteli készülődést kívánunk!