Nyári óvodai zárva tartás

TISZTELT SZÜLŐK!

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése hatáskörében eljáró Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármestere 183/2020. (VI.05.) számú határozatával döntött az önkormányzat fenntartásában működő óvodák zárva tartásáról:

A  NYÁRI  ÓVODAI  ZÁRVA TARTÁS IDEJE A VÍZIVÁROSI TAGÓVODÁBAN: 2020. augusztus 3-7.

Óvodánk zárva tartása alatt az alábbi óvodákban kérhetnek ügyeletet gyermekük számára: Árpád Úti Óvoda, Belvárosi Brunszvik Teréz Óvoda székhelye,  Belvárosi Brunszvik Teréz Óvoda telephelye, Felsővárosi Óvoda Ybl Miklós Lakótelepi Tagóvodája, Gyöngyvirág Óvoda székhelye, Hosszúsétatéri Óvoda Tóvárosi Tagóvodája, Ligetsori Óvoda székhelye, Ligetsori Óvoda Palotavárosi Tagóvodája, Maroshegyi Óvoda, Napsugár Óvoda székhelye, Napsugár Óvoda Nefelejcs Tagóvodája, Rákóczi Utcai Óvoda székhelye, Szárazréti Óvoda, Szivárvány Óvoda Püspökkertvárosi Tagóvodája, Tolnai Utcai Óvoda székhelye, Tolnai Utcai Óvoda telephelye

NYITÁS: 2020. 08. 10.


A  NYÁRI  ÓVODAI  ZÁRVA TARTÁS IDEJE AZ ÁRPÁD ÚTI ÓVODÁBAN: 2020. augusztus 10-14.

Óvodánk zárva tartása alatt az alábbi óvodákban kérhetnek ügyeletet gyermekük számára: Árpád Úti  Óvoda Vízivárosi Tagóvodája, Belvárosi Brunszvik Teréz Óvoda Tulipános Tagóvodája, Belvárosi Brunszvik Teréz Óvoda telephelye, Felsővárosi Óvoda székhelye, Gyöngyvirág Óvoda székhelye, Hosszúsétatéri Óvoda Tóvárosi Tagóvodája, Ligetsori Óvoda székhelye, Ligetsori Óvoda Palotavárosi Tagóvodája, Napsugár Óvoda székhelye, Napsugár Óvoda Nefelejcs Tagóvodája, Rákóczi Utcai Óvoda székhelye, Szárazréti Óvoda, Szivárvány Óvoda Püspökkertvárosi Tagóvodája, Tolnai Utcai Óvoda székhelye, Tolnai Utcai Óvoda Sziget Utcai Tagóvodája, Tolnai Utcai Óvoda telephelye

NYITÁS: 2020. 08. 17.